fbpx
  • 05 Серпня, 2019

На BookForum Best Book Award 2019 претендують уже 14 видавництв

Громадська організація «Форум видавців» продовжує приймати заявки на конкурс «BookForum Best Book Award». За перший тиждень  зареєстровано 64 книжки, готових позмагатися за відзнаку головного культурного фестивалю країни. Цьогорічних володарів премії нагородять 19 вересня. 

На цей момент надійшло 64 анкети від 14 видавництв. Найбільше книжок — одразу 15 — подав  «Vivat». 

Видавництво «Наш формат» зареєструвало книжку із найбільшим накладом — 5 000 примірників. 

Трійку найдорожчих поки очолюють видання за 2 000 гривень, 950 гривень та 680 гривень. 

«Попри сезон відпусток, видавці, що беруть участь у 26 BookForum, активно  подаються на конкурс. Примірники книжок надходять одночасно на три адреси у Львові, Києві і Харкові. 10 видань уже маємо на руках. До завершення прийому анкет залишається дуже мало часу. Бажаю всім удачі!», — говорить координаторка «BookForum Best Book Award» Анастасія Ковалишин.

Дедлайн подання на конкурс — 23 серпня. Друковані примірники у Львові, Києві і Харкові прийматимуть до 6 вересня. 

Окрім володаря гран-прі «BookForum Best Book Award», обирають переможців у різних номінаціях, а також присуджують спеціальні відзнаки.

Нагадаємо, торік гран-прі отримала книжка Андрія Гречила та Богдана Завітія «Наш герб. Українські символи від княжих часів до сьогодення» (видавництво “Родовід”).

«BookForum Best Book Award» традиційно проводять в межах головного культурного фестивалю країни BookForum від 1995 року. До 2017-го премія мала назву «Найкраща книжка Форуму видавців». 

Подати заявку на «BookForum Best Book Award» можна тут

Текст – Ольга Ярова

×