fbpx

Форум приватний

Ірина Магдиш

радник міського голови міста Винники з питань культури, ремонтує скотчем підрізані крила, собі й іншим

Етапи привласнення Форуму:

  1. Еротичний. Спершу персональний Форум бродить навколо потужного еротичного стержня. Цікавлять не так книжки чи події, як те, з ким ти там, для кого, без кого, хто з іншими, а раптом хтось. Книжки носиш, мов знаки афродизіаку, а програму прочитуєш, мов план побачень. Період триває недовго, він дуже туманний і алкогольний.
  2. Амбітний. Цінуєш приналежність до клану учасників. На зміну афродизіакам приходять бейджики і привілеї безлімітного входу-виходу. Що на той момент теж трохи сексі.
  3. Статусний. Фільтруєш події та дні за критерієм власного рейтингу. З перебігом етапу їх дедалі меншає. Час ідентифікатора «VIP» і модерацій різних тусовок. Найкоротший період.
  4. Буддистський. Спостерігаєш за всім цим збоку. Сприймаєш як пору року, яка приходить і відходить, а ти пристосовуєшся до її умов, а не диктуєш свої. Виносиш із Форуму одну книжку і вважаєш це критично достатньою кількістю. Зустрічаєш людей, які перебувають на попередніх етапах, і дивуєшся, коли хтось раптом завис на котромусь рівні. Урешті цінуєш біологічне розмаїття і повертаєшся до коньячного елементу з першого етапу.
×