fbpx
  • 13 Липня, 2020

27 BookForum долучається до інформаційної кампанії #PrisonersVoice

Головний культурний фестиваль країни у партнерстві з Центром громадянських свобод починають інформаційну хвилю кампанії на підтримку незаконно ув’язнених українців у Росії та на окупованих нею територіях Криму й Донбасу.

У тюрмі людина не може захистити себе сама. Ми закликаємо вас доєднатися до глобальної кампанії #PrisonersVoice та стати голосом заручників Кремля!

Що ви можете зробити:

  • підписати онлайн-петицію (не забудьте поставити галочку «залишатися в курсі новин кампанії»);
  • закликати підписати петицію та дати посилання у соціальних мережах;
  • підтримати політв’язня, написавши йому листа (поштові адреси за посиланням);
  • підписатися на сторінку Prisoner`s Voice, щоб отримувати актуальну інформацію та поширювати її серед своєї аудиторії, долучатися до флешмобів і акцій підтримки;
  • стати волонтером кампанії та для цього заповнити форму

Доки ми виходимо із карантину, Росія займає верхні рядки рейтингів за кількістю хворих на коронавірус. У цю статистику включений окупований Крим, сором’язливо «забутий» окупований Донбас, але вочевидь ситуація там не краща.

В особливій небезпеці перебувають тисячі незаконно ув’язнених українців в Росії та на окупованих нею територіях. Їх утримують в антисанітарних умовах, у переповнених камерах, без медичної допомоги, без можливості просто помити руки. У Донецькому СІЗО на 10 посту люди місяцями сидять у підвалі без доступу денного світла, де по підлозі бігають щури і тече каналізація.

Зараз учасники глобальної кампанії #PrisonersVoice (попередня назва #SaveOlegSentsov) проводять адвокаційну роботу в ООН, ОБСЄ, ЄС, Раді Європи та урядах різних країн. Але міжнародні «двигуни» не запрацюють без додаткової енергії. Ми маємо їх переконати, що активного включення у справу звільнення заручників Кремля прямо зараз вимагають десятки тисяч людей.

Чи зверне світ увагу під час глобальної пандемії на проблему заручників Кремля, якщо цю петицію підпишуть сотні людей? Очевидно, що ні. А якщо десятки тисяч? Досвід Сенцова, Бекірова, Балуха та Асєєва доводить, що так. Чи здатні ми на це? Як і раніше — тільки спільними зусиллями!

Теги:
×