Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Видавничий Бізнес форум. Пост-реліз

Середа, 24 жовтня 2012 - 10:00

Працівникам книжкової галузі України потрібно розуміння сучасних трендів та якісна мережа розповсюдження книг

 
Бізнес форум для книговидавців відбувся у Львові 12 – 14 вересня 2012, у рамках 19-го Форуму видавців.  Книжкова галузь в Україні має безліч проблем та потребує додаткових знань, кваліфікованих менеджерів та гарні умови для реалізації книжок. Тож організатори Форуму видавців  створили всі умови для того, щоб кожен працівник видавництва чи книгарні, кожен літературний менеджер міг безкоштовно відвідати цікаві майстер-класи та лекції.
 
Протягом Бізнес форумі відбулися наступні події: 
 
Три круглих столи: 
o Чи буде українська книга після виборів?, організатори Форум видавців та УАВК
o Створення  видавцями власної  книготорговельнї мережі, організатор УАВК
o Круглий стіл з неймінгу та брендінгу «Як назвеш корабель, так він і попливе», організатор «Видавництво Старого Лева»
 
Презентація бізнес книги Адріана Сливоцького  «Мистецтво творення попиту: як передбачати прагнення покупців»
 
9 лекцій та майстер-класів
 
  
Повний зал на більшій частині доповідей показав, що для працівників видавництв та книгарень  зараз потрібно багато нових знань, додаткової інформації, щоб мати змогу працювати та розвиватися. Найцікавіші  теми: створення та робота інтернет - книгарні,  рекламні кампанії  в Інтернеті, версії книг для різних мобільних пристроїв,  рекламні кампанії з мінімальними витратами, оподаткування книжкових підприємств. 
 
Одна з найцікавіших подій – лекція Валерія Пекаря, підприємця та викладача Києво-Могилянської Бізнес-Школи  «Двадцять чотири маркетингові тренди: зміни в поведінці споживачів». Основні тренди для книжкового та інформаційного  простору -  зменшення довіри до ЗМІ, до людей  та зменшення кількості людей котрі читають книги.   Інші тренди говорять про те, що світ навколо сьогодні  перемінливий, люди  вимагають високої якості товарів та послуг,  цікавої комунікації,  а не стандартних рекламних повідомлень.  Отже, для того щоб працювати ефективно  потрібно не тільки розуміти свого споживача, та сьогоднішню ситуацію навколо, а трішечки зазирнути у майбутнє, та на цьому базувати стратегію розвитку компанії, проекту, комунікацію автора із читачами. 
 
Доповідь на тему «Пільги з ПДВ для книговидавців і періодичної преси: практика застосування та перспектива відміни» представила Олена Глогов'як, менеджер відділу податкових та юридичних послуг  міжнародної  консалтингової  компанії PricewaterhouseCoopers. В доповіді була проаналізована загальна практика вживання пільг з ПДВ для книговидавців та періодики, вплив потенційної відміни пільг на розвиток книжкової галузі в Україні.    Мережа  PwC   працює у 158 країнах, де майже 169 000 фахівців надають аудиторські,  податкові та консалтингові послуги. 
 
Сьогодні все більше і більше людей шукають інформацію в Інтернеті. У віртуалі сконцентроване спілкування, участь у групах за інтересами. Люди,  з метою економії часу, та іноді навіть коштів, готові купувати різні товари в інтернет-крамницях.  Секрети успіху присутності в інтернет-просторі розкривали Денис Каплунов – відомий в СНГ копірайтер, Олексій Мась  -  керівник порталу Book.ua та інших успішних інтернет-проектів, Ігор Бобряков -  засновник та технічний директор у JayaDigital.  Кожний спікер зупинявся на темі використання у комунікації соціальних мереж. Сьогодні це необхідний елемент ефективної присутності у віртуальному просторі.  
 
Чи можливо зробити рекламну кампанію без значних коштів? Чи можливо працювати зі ЗМІ та не платити? Як ефективно інформувати різні аудиторії про книгу, автора, проект? На ці запитання відповіли 2 доповіді. Ольга Іванова, директор з маркетингу видавництва «Ексмо» та «Країна мрій»  зацікавила слухачів  нестандартними методами формування авторського бренду.  Особливий інтерес викликав кейс про промо  книги «Сутінки»  - флеш-моб акція, котра привернула увагу   потенційних читачів та створила інформаційну підтримку для продажу книги.   Вікторія Руденок, директор з розвитку книжкового проекту «Читайка» у своїй доповіді  розкрила  секрет створення рекламних кампаній з великими бюджетами. Приведену схему адаптували до малого бюджету та  одного-двох працівників, і в результаті відвідувачі отримали рецепт створення ефективних промо-кампаній для книжкових проектів. 
 
Презентація бізнес книги Адріана Сливоцького  «Мистецтво творення попиту: як передбачати прагнення покупців», проведена Львівською Бізнес Школою УКУ, зібрала найбільшу кількість відвідувачів. Це були львівські підприємці, студенти програм МВА, учасники Форуму Видавців, ЗМІ. Успіх події забезпечив цікавий формат – відео-звернення від Адріана Сливоцького та презентація книги експертами – топ-менеджерами та власниками відомих кампаній. 
 
Велика відвідуваність подій Бізнес форуму, цікавий склад спікерів, подяки та запитання від відвідувачів свідчать про те, що книжковій галузі потрібні  знання, розуміння сучасних споживачів та тенденцій.   Бізнес форум 2012 року став цікавою, корисною подією для кожного, хто працює з книгою в Україні. 
 
Презентації Бізнес Форуму-2012 для скачування:
 
Відгуки відвідувачів:
 
Круглов Віктор Володимирович, генеральний директор видавництва  «Ранок»: 
«Спасибо большое за содержательный и полезный бизнес-форум. Главное, на мой взгляд, практическая направленность  лекций и обсуждений. Особенно полезны лекции о трендах, эффективных  способах малобюджетных рекламных кампаний
и формированию авторского бренда»
 
Сідак Лада, видавництво «Ранок»: 
«Благодаря докладам,  я еще раз убедилась, что хорошая реклама не обязательно стоит больших денег. Для нас интересен опыт раскрутки в соцсетях и использование их в практической работе»
 
Юлія Дікая, МВА,  автор ідеї «Завтрак с Музой», Муза проектів  «Jumblebooks», «Sweetjumble»: 
«Достойная реализация. Заявленный уровень выдержан. Темы подняты актуальные и все спикеры говорили предметно. Ушла с идеями. И с благодарностью!»
 
 
 

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X