Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

платна участь

Умови участі у 18 книжковому ярмарку «Форум видавців у Львові»


Шановні колеги,

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному книжковому «Форумі видавців у Львові».

Ми намагалися не підвищувати ціни за оренду виставкових стендів, незважаючи на значне подорожчання оренди і всіх послуг, пов’язаних з організацією «Форуму видавців у Львові».  

У зв’язку з цим ми повинні були скоротити організаційні витрати і, зокрема, витрати на приймання і обробку заявок, а також на комплектування виставкових стендів. Просимо звернути увагу на такі зміни: 

  • замовлення обладнаних модулів за ціною 2010 року не передбачає встановлення в них додаткового обладнання (стенди, столи, стільці і т.д.);
  • можна замовити обладнаний модуль з джерелом живлення (розеткою);
  •  якщо вам потрібне інше обладнання, ніж те, яке входить до стандартного модуля, необхідно замовляти необладнану виставкову площу, яка включає стінові панелі системи SYMA, килимове покриття, напис на фризі, світильники з розрахунку 1 світильник / 4 кв. м і кошик для сміття. Перелік обладнання, яке можна замовити, – в Додатку № 3. Якщо Вам потрібне обладнання, якого нема в переліку –  звертайтесь, ми намагатимемось знайти його для вас у фірми-забудовника;
  • можна безкоштовно замовити необхідну кількість беджів «Учасник». Для цього необхідно надати список осіб, які перебуватимуть на стенді, з їх контактною інформацією;
  • учасник  не оплачуватиме за додаткову кількість знаків на фризі. 

Просимо не баритися з надсиланням заявок. Місць, як це буває останні 5 років, може забракнути, тим більше, що про своє бажання збільшити минулорічні площі вже заявили наші іноземні учасники. Також наші постачальники послуг вказали у свої договорах, що ціни можуть зрости після 1 липня. У цьому випадку ми будемо змушені також підвищити ціни. Ми зробимо все можливе, щоб ваші заявки були оброблені якісно і своєчасно, і щоб ви отримали рахунки за участь ще до настання сезону відпусток. Просимо дотримуватися вказаних в рахунках термінів оплати. Якщо оплата не надійде у вказаний в рахунку термін, – заявка вважатиметься анульованою. 

Просимо заздалегідь надсилати документи, потрібні для оформлення дозволу на торгівлю і патенту. Без цих документів ми не зможемо зарезервувати для вас бажані торговельні місця і надати вам підтвердження реєстрації. 

Також просимо дотримуватися встановлених правил і регламенту, за порушення яких будуть встановлені штрафні санкції.

Не вагайтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями чи побажаннями. А ваші пропозиції, які допоможуть нам зробити ярмарок ще кращим та ефективнішим для учасників і відвідувачів, ми постараємося втілити в життя. 

 

З любов’ю, повагою та сподіваннями на краще,

ваша Олександра Коваль

 

Файли для скачування:


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X