Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

На 19-й Форум видавців вже зголосилися 305 видавців та 108 письменників

Середа, 01 серпня 2012 - 13:13

До участі у 19-му Форуму видавців у Львові на 1 серпня подано 305 заявок від видавництв та книготорговельних  структур.  

 
«Більшість заявок на стендові місця були подані ще до 25 червня. Виставкової площі в Палаці мистецтв  усім охочим, як і щороку, не вистачає. В списку очікування вже 15 видавництв, а заявки продовжують надходити. Трохи гірша ситуація з оплатою, видавці скаржаться, що не мають коштів, тому що дуже зменшилися продажі. Сподіваються на активність львівських читачів, які прийдуть на Форум», – коментує виконавчий директор Форуму видавців Катерина Шевченко.
 
Участь в програмах Форуму вже підтвердило 108 письменників. Зокрема, DBC Pierre (Велика Британія), Вірляна Ткач (США), Богдан Задура (Польща), Мартін Поллак (Австрія), Адам Загаєвський (Польща), Дон Бруно Ферреро (Іспанія),  Валерій Шевчук, Оксана Забужко, Юрій Андрухович, Юрій Іздрик, Ірена Карпа, Наталя Гузєєва (Україна) та інші.
 
На конкурс  на здобуття премії «Найкраща книга Форуму-2012» уже подано 134 нові книжки від 35 українських видавництв, але основна їх кількість надійде до кінця серпня.  
Нагадуємо! Акредитація ЗМІ триває за адресою: [email protected].
Заявки на акредитацію тут.
 
Увага! До Форуму видавців залишилося 40 днів.
 
Довідка: Форум видавців у Львові – найбільший в Україні книжковий ярмарок (з 1994), що має статус Національного згідно з Указом Президента України та Міжнародний літературний фестиваль (з 2006). В цьому році Форум відбудеться 12-16 вересня. Планується, що в його роботі візьмуть участь 400 видавництв, 150 авторів, відбудеться понад 400 літературно-мистецьких акцій. Почесний гість Форуму – DBCPierre (Велика Британія), лауреат Букерівської премії.
У межах 19-го Форуму видавців відбудуться також Міжнародний літературний фестиваль, Фестиваль літературних фестивалів «Контекст», Фестиваль перекладів TRANSLIT, Фестиваль «Бруно Шульц»: 120 років від народження і 70 років від трагічної загибелі», «Ніч поезії і музики нон-стоп», фестиваль «Від Сковороди до Сковороди»: 290 років від дня народження», Видавничий бізнес-форум, Бібліотечний форум, Церемонія вручення Всеукраїнської премії «Найкраща книга Форуму-2012».
 
Дивіться наші новини щоденно:
На сайті  http://bookforum.ua/
У Фейсбуці https://www.facebook.com/lviv.bookforum
Пишіть : [email protected]
Дзвоніть:
З питань співпраці, отримання ексклюзивної інформації, домовленості про інтерв’ю: до керівника прес-служби Лесі Ганжі – 0954698803
З питань акредитації: до прес-секретаря Олександри Паняк – 0932609776

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X