Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

ПРО КОНТЕКСТ

Пʼятниця, 06 липня 2012 - 14:00

Вперше у межах 19. Форуму видавців у Львові та 7. Львівського міжнародного літературного фестивалю 12-16 вересня 2012 року за підтримки і³ Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України» відбудеться Фестиваль літературних фестивалів «Контекст». 

УЧАСНИКИ

ПРОГРАМА

 
Даний проект спрямований на об’єднання працівників у сфері літературного менеджменту, фахівців видавничої сфери, авторів, перекладачів, аніматорів, журналістів для спільного і відкритого обговорення тенденцій в літературному середовищі, а також створення дієвого плану підтримки і розвитку літературного процесу в Україні. 
Щовечора на гостей Фестивалю чекають презентації культурних подій і заходів від організаторів літературних та мистецьких фестивалів, письменників, журналістів, перекладачів та інших українських й іноземних гостей. 
 
Ще однією складовою «Контексту» стануть воркшопи, які проводитимуть експерти із культурного менеджменту 8-ми країн світу: України, Польщі, Чехії, Словаччини, Іспанії, Латвії, Росії та Грузії. Під час триденних воркшопів запрошені професіонали ділитимуться із учасниками фестивалю досвідом організації масштабних літературних та мистецьких заходів, разом шукатимуть нові творчі підходи для втілення актуальних культурних проектів та представлення їх аудиторії, обговорюватимуть питання розвитку мистецького й літературного середовища на прикладах своїх країн та міст. Серед них знаний австрійський письменник Мартін Поллак, програмний директор Краківського бюро фестивалів Урсула Хвальба (Польща), головний редактор видавництва «Vetrne Mlyny» Луціє Регорікова (Чехія), співзасновник ГО «Культурна ініціатива» Данііл Файзов (Росія), продюсер музично-поетичного фестивалю «Співаючі поети» Славомір Бахура (Словаччина) та багато інших. 
 
У пошуках творчого натхнення та ідей учасники також дискутуватимуть про різні літературні й культурні проблеми сучасності, організаційні деталі та особливості проведення своїх акцій – про все, що здаватиметься важливим і наболілим у галузі літературно-організаторської діяльності. 
 
Першим результатом п’яти днів воркшопів, дискусій, обговорень та інтеракцій буде створення першого в Україні Довідника літературних подій, що фактично стане путівником знаковими літературними та літературно-мистецькими заходами країни. Окрім того, у довіднику будуть надруковані 15 есе відомих українських письменників – постійних учасників та організаторів багатьох знаних літературних акцій. 
 
Продовженням фестивалю стане створення в Україні єдиної літературної мережі, яка дасть можливість краще взаємодіяти усім гравцям літературної сфери, вільно співпрацювати та продукувати ідеї, переходячи зі стадії конкуренції чи ігнорування на стадію партнерства, аби спільними зусиллями розвивати українську літературу та літературну діяльність. 
 

comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X