Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Мальований "Ворошиловград"

Пʼятниця, 22 червня 2012 - 11:10

Нещодавно з ініціативи чотирьох організації з Польщі та України: Літературне угрупування СТАН (Луганськ), товариство To.pole (Краків), товариство Rita Baum (Вроцлав) та ГО «Форум видавців» (Львів) створено комікс за книжкою Сергія Жадана «Ворошиловград» польськими митцями. Художниками проекту стали Мартін Сурма (ілюстрації) та Артур Вабік (сценарій та консультації). Комікс вийшов невеликим накладом, тому ми вирішили помістити його online.

Даний проект відбувся в межах програми культурних обмінів «TANDEM: Україна – Європейський Союз – Молдова» за підтримки Європейського культурного фонду (Нідерланди) та організації MitOst (Німеччина).

Кінцевою точкою проекту став фестиваль «ARTDROME – literature&more», що відбувся 15-19 травня в Луганську. Польські автори коміксу провели майстер-класи зі створення коміксів. Також за тематикою презентованої графічної новели було створено графіті та відбувся виступ українських музичних груп.

Фінансову підтримку проекту надали Європейська Комісія (Culture programme), Польський Інститут в Києві та Луганська обласна рада.

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X