Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Колектив "Сяйва" проти перетворення книгарні на "об'єкт безкультурного призначення"

Пʼятниця, 30 вересня 2011 - 12:37

Як повідомляє сайт "Українська правда", колектив книгарні "Сяйво" продовжує вимагати у влади продовження оренди ТОВ  "Книгарня "Сяйво" і просить голову КМДА Олександра Попова не перетворювати їх книгарню на друкарню.

Про це заявила прес-секретар "Сяйва" Юлія Валова.

"Голова КМДА Олександр Попов черговий раз офіційно зазначив, що начебто він повернув книгарню "Сяйво" киянам! Крім того, пообіцяв поставити в оновленому приміщенні верстат з миттєвого друку книжок! Чия хвороблива уява та фантазія надихнула Попова на ідею придбати "чудо закордонної техніки" для киян, у скільки обійдеться ця забаганка міському бюджету й взагалі – кому й навіщо це потрібно?", – сказала Валова.

Вона додала, що історія перетворення об'єктів культурного призначення демонструє багаточисельні трансформації книгарень, видавництв, кінотеатрів, бібліотек в "об'єкти безкультурного призначення".


"Що буде з "Сяйвом" за один-два роки? Робитимемо ставки: брендовий бутік, ресторан або нічний клуб, в якому, десь у куточку, як реліктова прикраса, самотньо стоятиме друкарський верстат, на згадку про вчинок Попова", – сказала прес-секретар "Сяйва".

 Колектив книгарні "Сяйво" черговий раз заявляє про те, що боротьба за збереження концепції діяльності книгарні триватиме.


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X