Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Із янголом на плечі

Понеділок, 19 вересня 2011 - 12:32

18 вересня о 18.00 у театрі імені Леся Курбаса відбувся вечір-презентація Івана Малковича «Всі Поруч», присвячений 50-річчю поета. Вечір проходив у межах 18 Міжнародного «Форуму видавців у Львові» і складався із музичної частини та читання віршів Івана Малковича. Ведучою була композиторка і співачка Яна Іщук.

Іван Малкович – людина, що не потребує, аби її довго представляли, адже його ім’я відоме не лише в Україні, а й за кордоном. Тож не дивно, що на творчому вечорі поета і видавця був аншлаг.

Дійство складалося з двох частин: пісень Яни Іщук на вірші Малковича і читання поезії. Читати вірші Івана Малковича прийшли шість поетів з шести різних міст України: Олег Коцарев з Харкова, Назар Федорак зі Львова, Роман Родюк з Умані, Ярослав Гадзінський з Ніжина, Богдан-Олег Горобчук з Житомира, Тарас Малкович з Києва.

У виконанні Яни Іщук звучали пісні різних жанрів – молитва, колискова дитині, старосвітська балада «Із янголом на плечі», пісня на мотив коломийки і колядки «Янголи і дитятка», «Циганське мито», «Пісенька про черешню» з індійськими мотивами, пісня-медитація «Сизі ранки», фламенко «Дівчина моя фіялковая».

На завершення вечора Іван Малкович прочитав кілька дитячих віршів. А останнім акордом стало виконання пісні «Із янголом на плечі» - своєрідного музичного портрету пана Малковича.


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X