Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Поетична бесіда з Богданом Горобчуком

Неділя, 18 вересня 2011 - 17:51

Він не тільки поет, а й художник-ілюстратор. Письмо й малювання в ньому рухалося паралельно: писати почав в березні-квітні 2002, а малювати в травні. І хоча Богдан відомий як поет, проте книжки з його ілюстраціями продаються більшим накладом.

Сам він родом з Житомира, і почав писати вірші, завівши спілкування з місцевою тусовкою поетів. Коли Богдан вперше відвідав львівський форум, то був ще молодим і зеленим поетом. Зараз же Горобчук має вже 3 поетичні збірки. Також є його вірші, перекладені польською мовою.
 
Під час бесіди поет зачитав такі вірші: «Платонізм», «Змійки», «Мужики», «Агресія зовні нас", «Земля», «Гірлянди», «Такі обійми» та «Світло запалили».
 
Про свою творчість Богдан сказав так: «Мої перші вірші були штучні, недосконалі, дещо учнівські. Те що зараз – майстерніше, щиріше, в них більше мене.
 
Раніше поезія мала мету – спілкуватись з богами, а зараз – один з одним. Завдання поета – говорити іншою мовою – мовою образності, розбивати світ і з його осколків створювати нові вітражі. В поезії неважливо, про що ти пишеш. Її цінність не в тому, щоб щось пояснити, а щоб наштовхнути та інший шлях сприйняття.»

comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X