Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Відкрито благодійний продаж квитків на Дитячий Форум

Пʼятниця, 15 квітня 2016 - 14:00

12-15 травня відбудеться Дитячий Форум – велика подія для розвитку та радості дітей і батьків. Проведення заходу цього року стане можливим лише завдяки підтримці інституцій, бізнесу та всіх небайдужих.

Просимо придбати квитки на Дитячий Форум для дітей працівників ваших компаній та організацій або «підвішені» квитки для дітей з малозабезпечених сімей, інтернатів, воїнів АТО, переселенців.

Для замовлення квитків просимо заповнити Гуглформу, в якій зазначено способи оплати та доставки або телефонувати за номером: (068)1101110 – Катерина Шевченко. Наші менеджери оформлять Ваше замовлення та доставлять квитки.

Квитки можна також купити:

На сайті kasa.in.ua, або замовити за тел. 097 0000754 

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ 

Попередній продаж:                                  

- на 1 день: 20 грн.                                                  

- на 4 дні: 40 грн.                 

На вході:                              

- на 1 день день: 30 грн.

- на 4 дні: 40 грн.

Всі майстер-класи, квести і розваги на території Дитячого Форуму – безкоштовні. Участь однієї дитини у майстер-класах та інших заходах Дитячого Форуму упродовж одного дня обходиться у 40 грн.

Назви компаній та імена благодійників будуть вказані у програмі, каталозі, прес-релізі і на сайті Форуму видавців bookforum.ua.

Нагадаємо, Дитячий Форум відбудеться 12-15 травня у Палаці Мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17). У програмі понад 500 заходів: читання, конкурси, креативне писання, малювання, ліплення, програмування, співання, танцювання, бігання, стрибання, а ще – велика гра «Країна героїв». У ній кожен може взяти участь, прокачати суперсили і стати Героєм, а найзавзятіший – Супергероєм.

 

 

 

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X