Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

До Дитячого Форуму – місяць

Вівторок, 12 квітня 2016 - 11:00

12 травня, рівно через місяць, розпочнеться Дитячий Форум – одна з найбільших подій для розвитку та радості дітей і батьків в Україні.

Упродовж чотирьох днів, з 12 до 15 травня у Львівському Палаці мистецтв відбуватимуться найрізноманітніші заходи: читання, конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, інтерактивні уроки з фізики, астрофізики, біології, екології, літератури, англійської мови, події для батьків, а також будуть представлені книжкові новинки для дітей від українських видавців.

Головні факти про Дитячий Форум:

15000 відвідувачів – дітей, батьків, вчителів, вихователів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія» з 19 областей України, м. Львова та Києва, а також районів Львівської області.

8000 нових книжок для дітей від українських видавців

500 заходів у програмі

150 учасників, з них

50 учасників Ярмарку книжок, ігор та іграшок

Основні заходи Дитячого Форуму:

Ярмарок дитячих книжок, ігор та іграшок: будуть представлені нові книжки від найвідоміших українських дитячих видавництв; аудіо- та відеопродукція, ігри та іграшки.

Літературна програма. На Дитячий Форум завітає 30 відомих письменників та ілюстраторів. Вони спілкуватимуться з відвідувачами на зустрічах, автограф-сесіях і творчих майстернях.

Науково-пізнавальні заходи та винахідництво

Для дітей різних вікових категорій покажуть видовищні наукові експерименти та проведуть майстер-класи, інтерактивні лабораторні практикуми, стендові покази. Усі ці заходи спрямовані на зацікавлення дітей у науковій діяльності, винахідництві та технічній творчості незалежно від віку.

IT для дітей: тренінги з програмування, комп’ютерного дизайну, робототехніки, 3D-друку і моделювання.

Мистецькі та рукодільні майстер-класи. Понад 100 найрізноманітніших майстер-класів – з акторської майстерності, малювання, ліплення, музики та співу, танців, телевізійної журналістики для дітей, ілюстрації, виготовлення листівок та пазлів, виготовленню прикрас та багато інших.

Музейно-видавничий квестЦе пізнавальна гра, у якій беруть участь музеї та дитячі видавництва та в ігровий спосіб презентують свою діяльність. Квест відбудеться у приміщенні Львівського Палацу мистецтв.

Книжково-бібліотечний квест. Під час цієї гри діти дізнаються про історію створення книги, інновації у видавничій справі, які з’являлись на певних етапах і в певні епохи. Всі учасники квесту у результаті отримають свою власну книгу.

Заходи для дошкільнят з центрами дошкільного розвитку.

Освітній майданчик – дискусії спеціалістів про освітню реформу, розвиток різних форм навчання.

Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». У межах Дитячого Форуму відбудеться заключний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016». Переможці обласних етапів зі 19 областей України, міст Львова та Києва і переможці конкурсу з усіх міст та районів Львівської області (разом 100 дітей і 50 супроводжуючих бібліотекарів) візьмуть участь у літературних заходах, майстер-класах з різних видів творчості та мистецтва, які проводять художники, письменники, актори та інші митці, зустрінуться з відомими українськими дитячими письменниками, відвідають бібліотеки, книгарні та видавництва. Конкурс «Книгоманія» проводиться з 2002 року і спрямований на популяризацію читання серед дітей та підлітків.

Велика гра «Країна героїв». Дитячий Форум – це окрема країна, яка має своїх ворогів: лінь, нудьгу, одноманітність. Країні постійно загрожує Морок, її потрібно рятувати і відбудовувати. Зробити це під силу Героям та Супергероям, які володіють суперсилами. Учасниками гри можуть стати діти від 6 до 13 років. За участь у кожному із заходів вони отримують відповідні відзначки і залишають кольорові наліпки на карті Країни. Кольорова карта країни – це перемога – спільна й особиста. Країна врятована, а кожен із її рятівників стає сильнішим, кращим, завзятішим.

Соціальна програма на Дитячому Форумі. Вхід, участь у заходах безкоштовні для дітей:

        дітей з особливостями розвитку

        сиріт та напівсиріт

        дітей з багатодітних родин,

        дітей з малозабезпечених родин

        військових і волонтерів з АТО

        переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей  

Також для цих категорій дітей відбудуться захопливі майстер-класи «На острові ілюстраторів» від литовських та українських художників.

Ілюстратори дитячих книжок Паулюс Юодішюс, Єва Бабілайте, Христина Лукащук, Юлія Пилипчатіна разом з режисеркою Сауле Дегутіте поділяться з дітьми своїм досвідом і ремеслом, думками і мріями.

Учасники майстер-класу, серед яких зокрема будуть діти вояків АТО та переселенців, створять реальні та неймовірні історії, намалюють їх та інсценізують на екрані. На діток чекає дивовижний веселий урок, де можна дати волю фантазіям і пензлю в руках. Організатор: Литовський Інститут Культури.

Вартість квитків

(дорослі і діти від 5 до 16 років)

Попередній продаж:

на 1 день: 20 грн.

на 4 дні: 40 грн.

На вході:

на 1 день: 30 грн.

на 4 дні: 40 грн.

Вхід безкоштовний:

для дітей від 0 до 4 років

для пільгових категорій

Всі майстер-класи, квести і розваги – безкоштовні!

Квитки на Дитячий Форум можна придбати на сайті kasa.in.ua

12 травня

13 травня

14 травня

15 травня

У касах м. Львова за адресою:

Вул. Дорошенка, 19

Каса в ТЦ Кінг Крос Леополіс

Площа Ринок, 10

Пр. Свободи, 37

Пр. Свободи (кіоск ОТ-ОТ)

Вул. І. Федорова (кіоск ОТ-ОТ, біля Домініканського собору)

Співорганізатори: ГО «Форум видавців», Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Львівський Палац мистецтв, Національна скаутська організація України «Пласт»

Медіапартнери: 1+1 медіа, Еспресо-ТВ, ТРК Львів, Львів ТБ, Інтернет-телебачення «Твоє місто», Радіо «Львівська хвиля», Українська правда. Життя, Країна, Газета по-українськи, Радіо «Вголос», Львівське обласне радіо, газета «Львівська Пошта», газета «Порадниця», БараБука, ЛітАкцент, Блог Yakaboo, 5books, Експеримент, AfishaLviv, LvivOnline, Мамин клуб, Діти в місті. Львів.

Про ГО «Форум видавців»:

Неприбуткова громадська організація «Форум видавців» діє з 1994 року, офіційно зареєстрована 26 січня 1995 р. Код неприбутковості 0006. Організовує культурні, освітні та соціальні проекти, спрямовані на заохочення читання та просування літератури, на розвиток книговидавництва та бібліотечного сектору, підвищення культурного та освітнього рівня дітей та молоді. Дитячий фестиваль відбувається з 2007 року. Одна з найбільших подій для дітей в Україні.

Контакти:

ГО «Форум видавців»

тел./факс: +38(032)2764152

bookforum.ua

Координатори Дитячого Форуму:

Анна Батищева, batyshcheva@gmail.com

Вікторія Асадча, vitori0619@gmail.com

Прес-секретар  – Оля Вишня

presa@bookforum.com.ua, 0637011978


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X