Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Болонський книжковий ярмарок дитячої книги розпочався

Понеділок, 04 квітня 2016 - 16:00

З 4 по 7 квітня триває 53 Болонський книжковий ярмарок для дітей, в якому беруть участь 1200 учасників з 70 країн світу.

Про це повідомляє прес-служба Болонського книжкового ярмарку для дітей.

Країна-Почесний гість в цьому році – Німеччина. У межах німецької програми «Look!», над якою працювала команда Франкфуртського книжкового ярмарку та Goethe-Institut в Італії, відбудеться низка заходів (виставок, майстер-класів, зустрічей) не тільки на ярмарку, а й у місті.

Основна тема – «Підзаряди свою уяву». У програмі – сотні літературних та мистецьких заходів.

У перший день ярмарку назвали переможців Премії ім. Ганса Крістіана Андерсена, яким став дитячий письменник Као Венксуан та ілюстраторка Ротраут Сузанну Бернер з Німеччини.

6 квітня у середу вперше буде вручено премію Strega Prize, переможців якої визначать читачі у двох категорія – віком від 6 до 10 років та від 6 до 11 років. З-поміж 55 книг-номінантів буде визначено 5 фіналістів у кожній категорії, а переможців обере дитяче журі.  

Відзначають цього року 50-річчя Виставки ілюстрацій, де буде представлено роботи провідних художників зі всього світу, які виставляли тут, починаючи з 1967 року і книги яких змінювали світ.  

Як завжди, на Виставці ілюстраторів буде представлено роботи й сучасних художників, поважне міжнародне журі конкурсу обрало 77 учасників.  Організатори відзначили рекордну кількість робіт, які надійшли в цьому році на конкурс – 15955 малюнків від 3191 ілюстартора з 61 країни світу.

Сьогодні Болонський книжковий ярмарок для дітей орієнтується не тільки на книги, але й на цифрові гаджети для дітей. Тут відкрито окремий цифровий павільйон. Це місце, де видавців, діти, дорослі відвідувачі, ЗМІ, студенти, художники та автори можуть познайомитись з технічними новинками відомих брендів.    

8-10 квітня відбудеться вікенд для юних читачів.  Відвідувачам пропонують екскурсію виставкою ілюстрацій, майстер-класи, зустрічі з авторами та автограф-сесії, цикл заходів, присвячених 400-літтю з дня смерті В. Шекспіра, шоу «Pinocchio before Pinocchio», за участі двох музикантів та ілюстратора та інші акції.

Серед українських учасників цьогорічної Болонського книжкового ярмарку для дітей – Видавництво Старого Лева, видавництво «Пегас», «Астра», «Фонтан Казок», «Ранок».

Нагадаємо, що Дитячий форум у Львові відбудеться 12-15 травня у Палаці мистецтв. Детальна інформація

фото: Bologna Children's Book Fair


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X