Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Розмова про видання бізнес-літератури в Україні відбудеться у Львові

Середа, 30 березня 2016 - 12:00

5 квітня у львівській книгарня "Є" відбудеться розмова про видання бестселерів бізнес-літератури в Україні за  участі Оксани Форостини, Антона Мартинова та Олександри Коваль. Початок о 18.30.

Ще кілька років тому бізнес-літературу українською мовою майже неможливо було знайти у книгарнях. Сьогодні українські видавці обирають для себе саме цю нішу, як одну з пріоритетних. За останній період було видано чимало світових бестселерів бізнес-літератури майже відразу після виходу оригіналу. Про перспективи та перешкоди видання бізнес-літератури в Україні буде йти мова під час зустрічі.  

Організатор заходу - ГО "Форум видавців".

Учасники:

Оксана Форостина – українська журналістка, письменниця, була відповідальною редакторкою часопису «Критика», засновниця видавничого проекту ТАО, під брендом якого вийшов український переклад книги Ешлі Венса «Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє». За кілька місяців було продано перший тираж видання. У видавництві ТАО зараз готують видання ще двох бестселерів у сфері бізнес-літератури – «Оригіналів» Адама Гранта та «Націю стартапів» Сола Сінгера і Дена Сенора, які вийдуть у квітні.

Антон Мартинов – директор видавництва «Наш Формат», одним з пріоритетів якого є видання бестселерів бізнесової та художньої літератури і нон-фікшн. У цьому видавництві вийшов український переклад книг: «Від нуля до одиниці. Нотатки про стартами, або як створити майбутнє»  Пітеря Тіля, «Заразливий. Психологія вірусного маркетингу» Йони Берґер, «Безжальна правда про нещадний бізнес. Розбудова бізнесу в умовах невизначеності» Бена Горовіца, трилогії «Атлант розправив плечі» Айн Ренд та багато інших книг цієї тематики.

Модератор зустрічі: Олександра Коваль, президент ГО «Форум видавців у Львові»

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X