Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Дитячий форум відбудеться у Львові

Понеділок, 28 березня 2016 - 12:00

12-15 травня у Львівському Палаці Мистецтв відбудеться Дитячий форум – одна з найбільших подій в Україні для розвитку та радості дітей і батьків.

У програмі – понад 400 заходів за 4 дні: читання, конкурси, квести, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, події для батьків та освітян, а також 8000 книжкових новинок для дітей від українських видавців.

Очікуємо 15 тисяч відвідувачів – дітей з батьками, а також вихователів, вчителів, бібліотекарів, переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016» з 19 областей України, міст Львова та Києва та міст і районів Львівської області.

Дитячий форум це:

Ярмарок книжок, ігор та іграшок. Нові книжки від найвідоміших українських дитячих видавництв; аудіо- та відеопродукція, ігри та іграшки.

Літературна програма. На Дитячий Форум завітає 30 відомих письменників та ілюстраторів. Вони спілкуватимуться із відвідувачами на зустрічах, автограф-сесіях і творчих майстернях.

Науково-пізнавальні заходи та винахідництво

Для дітей різних вікових категорій покажуть видовищні наукові експерименти та проведуть майстер-класи, інтерактивні лабораторні практикуми, стендові покази. Усі ці заходи спрямовані на зацікавлення дітей у науковій діяльності, винахідництві та технічній творчості незалежно від віку.

ITдля дітей: програмування, комп’ютерний дизайн, робототехніка, 3D-друк і моделювання.

Мистецькі та рукодільні майстер-класи. Понад 100 найрізноманітніших майстер-класів – з акторської майстерності, малювання, витинання, кулінарії, музики та співу, фотографії, танців, телевізійної журналістики для дітей, ілюстрації, пісочної анімації та інсталяції, малювання по воді. 

Музейний квест. Це пізнавальна гра, у якій беруть участь музеї та дитячі видавництвата в ігровий спосіб презентують свою діяльність. Квест відбудеться у приміщенні Львівського Палацу мистецтв.

Книжково-бібліотечний квест. Під час цієї гри діти дізнаються про історію створення книги, інновації у видавничій справі, які з’являлись на певних етапах і в певні епохи. Всі учасники квестуу результаті отримають свою власну книгу. 

Спортивні заходиз олімпійцями.

Заходи для дошкільнят, всього 80 заходів.

Освітній майданчик: освітня реформа, розвитокрізних форм навчання. 

Рік вивчення англійської мови

Фестиваль дитячого читання «Книгоманія». У межах Дитячого Форуму відбудеться заключний етап Конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2016». Переможці обласних етапів зі 19 областей України, міст Львова та Києва і переможці конкурсу з усіх міст та районів Львівської області (разом 100 дітей і 50 супроводжуючих бібліотекарів) зустрічаються з відомими українськими дитячими письменниками, беруть участь у літературних заходах, майстер-класах з різних видів творчості та мистецтва, які проводять художники, письменники, актори та інші митці, відвідують бібліотеки, книгарні та видавництва, за домовленістю відвідують компанії партнерів. Конкурс «Книгоманія» проводиться з 2002 року і спрямованийна популяризацію читання серед дітей та підлітків.

Велика гра «Країна героїв». Дитячий Форум – це окрема країна, яка має своїх ворогів: лінь, нудьга, одноманітність. Країні постійно загрожує Морок, її потрібно рятувати і відбудовувати. Зробити це під силу Героям та Супергероям, які володіють суперсилами. Учасниками гри можуть стати діти від 6 до 13 років. Пройшовши завдання в будь-якому із восьми просторів Дитячого форуму чи в усіх, вони здобувають відповідну суперсилу, за що отримують наліпки для власної книжечки та для сірої карти Країни героїв, щоб повернути їй кольорове життя.

Спеціальна соціальна програма: вхід, участь у заходах, сувеніри і подарунки безкоштовні для дітей:

сиріт та напівсиріт

дітей з особливостями розвитку

дітей соціально-вразливих категорій

військових і волонтерів з АТО

переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей

Також для цих категорій дітей відбудуться захопливі майстер-класи від литовських та українських художників. Разом з Литовським інститутом культури. Ілюстратори дитячих книжок Паулюс Юодішюс, Єва Бабілайте, а також двоє українських художників разом з режисером Сауле Дегутіте поділяться з дітьми своїм досвідом і ремеслом, думками і мріями.

Учасники майстер-класу, серед яких зокрема будуть діти вояків АТО та переселенців,створять реальні та неймовірні історії, намалюють їх та інсценізують на екрані. На діток чекає дивовижний веселий урок, де можна дати волю фантазіям і пензлю в руках. Організатор: Литовський інститут культури

Співорганізатори – ГО «Форум видавців», Львівська міська рада, Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Львівський Палац мистецтв, Національна скаутська організація України «Пласт».

Квитки продаються на сайті kasa.in.ua

В касах м. Львова за адресою:

Вул. Дорошенка, 19

Каса в ТЦ Кінг Крос Леополіс

Площа Ринок, 10

Пр. Свободи, 37

Пр. Свободи (кіоск ОТ-ОТ)

Вул. І. Федорова (кіоск ОТ-ОТ, біля Домініканського собору)

12-15 травня – Дитячий форум у Львові

Додай суперсили!

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X