Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Дитячий Форум 2016. Умови участі у ярмарку

Вівторок, 15 березня 2016 - 11:00

Запрошуємо видавництва взяти участь у книжковому ярмарку, який відбудеться у межах Дитячого форуму 12-15 травня 2016 р.

Учасником Ярмарку може стати будь-яка українська чи іноземна організація, чия продукція призначена для розвитку, виховання, навчання чи дозвілля дітей, підлітків, юнацтва: видавництва книжок і періодичних видань, підприємства гуртової і роздрібної книжкової торгівлі та періодики, виробники і розповсюджувачі ігор та іграшок, електронних видань, аудіо- та відеопродукції, канцелярських та сувенірних товарів, творчі майстерні, виробники товарів для рукоділля, творчості і майстрів з авторськими роботами сучасного і традиційного рукоділля, культурні центри і фонди, громадські організації, бібліотеки та асоціації.

За чотири дні дитячий фестиваль у Львові відвідає понад 15 тисяч дітей з батьками та вчителями. Інформацію про ярмарок буде поширено через всі можливі комунікаційні канали, в т.ч. рекламу в ЗМІ, Інтернеті, засобами зовнішньої реклами.

Для учасників цьогорічного Ярмарку «Форум дітям» передбачені наступні знижки:

10% на виставкову площу – тим, які подали заявку та оплатили за участь до 1 квітня.  Після 1 квітня знижки не надаються.

УМОВИ УЧАСТІ

ВАРТІСТЬ ВИСТАВКОВИХ МОДУЛІВ

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

ЗАЯВКА НА ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ

ЗАЯВКА НА РЕКЛАМНІ ПОСЛУГИ

ЗАЯВКА НА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДУ

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X