Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Лекторій про графічний роман відбудеться у Києві

Середа, 02 березня 2016 - 12:00

7 березня в арт-центр Closer розпочнеться лекторій auto-photo-fictio-graphy: Від автофікціональних експериментів до графічного роману, організований літературною майстернею Bartleby & Company і кураторським об'єднанням OK projects. Початок о 19.00.

Йтиметься про зв'язок літератури, фотографії, кіно і графічного роману в контексті сучасного і актуального жанру біографічного (автофікціонального) письма.

Лекторій буде присвячено надзвичайно цікавим іменам: Маржан Сатрапі, Арт Шпігельман, Ерве Гібер, Амелі Нотомб, Дюрас, Колетт, Юля Крістєва та ін..

Читати курс буде лектор, який спеціально для цього приїде з Єревана на 3 тижні до Києва.

Автор курсу і лектор:

Тигран Амірян– кандидат філологічних наук, літературознавець, спеціалізується на теорії літератури та історії французької літератури. Автор статей про постмодерністські жанри літератури і можливості компаративного аналізу, міждисциплінарного дослідження «Они написали заговор. Конспирологический детектив от Дена Брауна до Юлии Кристевой »(2013), а також редактор-упорядник наукового збірника «Мишель Фуко и литература» (2015).


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X