Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Оголошено переможців рейтингу «Книжка року-2015»

Середа, 02 березня 2016 - 08:05

1 березня у Києві було оголошено переможців щорічного рейтингу «Книжка року». Гран-прі отримало біографічне видання «Князі Острозькі» видавництва «Балтія-Друк».

Переможців назвав президент Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» Костянтин Родик під час прес-конференції, яка відбулася 2 березня в Украінформі.

У номінації «Сучасна українська проза», де були представлені 63 видання, перемогу отримала книга «Старе золото» Олега Лишеги. Серед інших претендентів на перемогу у цій номінації – Богдан Жолдак з книгою "Сучасна проза", Сергій Лойко - книга "Аеропорт", Валерій Шевчук - книга "Порослий кульбабами дворик".

У номінації «жанрова література» (детектив/пригоди/фантастика/любовний роман/історичний роман/молодіжна проза/автобіографії) переміг Юрій Винничук з книгою «Аптекар». Загалом номінувалося 81 видання.

У номінації «Зарубіжна проза» експерти визначили найкращим  книгу «Сатурн. Чорні картини з життя чоловіків родини Гойя» Яцека Денеля.

Найкраща книга у номінації  «Поезія/афористика» – «Марія» Грицька Чубая.

У номінації «Українська гуманітаристика» переміг Володимир Єрмоленко з книгою «Далекі близькі. Есеї з філософії та літератури».

У номінації «Публіцистика/сучасні мемуари» переможцем назвали Володимира Федоріна з виданням «Гудбай, імперіє: Розмови з Кахою Бендукідзе».

У номінації «Твори для школярів молодших і середніх класів» перемогло видання «Маленький принц» Антуана де Сенрт-Екзюпері, а в номінації «Підліткова та юнацька література» –  видання повісті Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я».

Загалом було оцінено 1022 книг, які вийшли від грудня 2014 до грудня 2015 року.

Переможців назвав президент Всеукраїнського рейтингу «Книжка року» Костянтин Родик під час прес-конференції, яка відбулася 2 березня в Украінформі.

Нагадаємо, рейтинг «Книжка року» заснований 1999 року і щорічно визначає кращі книжки, видані в Україні.

 

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X