Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Розумна дитина

Четвер, 19 листопада 2015 - 10:00

Видавничий дім «Розумна дитина» було засновано в Києві у 2006 році. Тут створюють  книжки і посібники навчальної літератури для розвитку дитини.

У цьому видавництві виходять збірки творів видатних українських поетів та письменників та найкращих зарубіжних авторів. Визитівкою ВД «Розумна дитина» стала «Перша книга розумної дитини», яка має три перевидання. Ця книга перекладена англійською, німецькою, російською та мовою іврит. 

ВД «Розумна дитина» бере участь в українських і закордонних книжкових виставках, а саме в Києві, у Львові, Франкфурті-на-Майні, Кракові.

Особлива увага у виданні книг приділяється книжковій ілюстрації. Видавничий дім співпрацює з провідними українськими художниками: Радна Сахалтуєвим, Костем Лавром, Арсеном Джанікяном, Софією Ус, Мішою Алєксандровим та іншими.

Відзнаки: 

2008 рік – книжка "Піратські історії" Олени Комової та "Перша книга розумної дитини" отримали відзнаки Всеукраїнського рейтингу "Книжка року-2008".

2010 – книга Олени Комової (ілюстрації Є.Гапчинської) "Піратські історії" потрапила в каталог найкращих дитячих книг світу Міжнародної Мюнхенської дитячої бібліотеки "White Ravens".

2011 – дитяча книжкова премія "Левеня" Львівського Міжнародного дитячого фестивалю Форуму видавців за книгу "Коханій мамі".

2012 – дитяча книжкова премія "Левеня" в номінації "Дитячий вибір" Львівського Міжнародного дитячого фестивалю Форуму видавців за книгу "Улюблена книга розумної дитини". 

2013 –  дитяча книжкова премія "Левеня" ХХ Форуму видавців у Львові за книгу "Займатика для розумної дитини".

Видання 2015 року:

"Перші казочки розумної дитини";

Іван Нехода "Веселі каруселі";

Григорій Бойко "Диво, диво, дивина";

"Два півники"

Актуальна адреса:

rozumnadytyna.com.ua
E-mail: rebenok@i.com.ua

Телефон: (044) 287-46-78

Директор видавництва: Сімонова Ольга


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X