Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Книга Форуму-2015. Наталя Самотос-Баєрлє. Микола Колесса. Сто років молодості

Четвер, 03 грудня 2015 - 11:00

Мале журі мовознавців відзначили видання Наталя Самотос-Баєрлє Микола Колесса. Сто років молодості: спогади, яке вийшло у видавництві «Аверс».

Ця книга – це розповіді Миколи Колесси, видатного композитора, диригента, громадського діяча та педагога, які Наталка Самотос-Баєрлє записувала протягом 1999-2000 років.

А згадувати було що, Микола Колесса прожив 103 роки і за цей період він став учасником багатьох подій, про деякі з них розказав вперше.

У цих розповідях Маестро згадує своє дитинство в Добромилі, шкільні роки у Львові, роки навчання у Відні, членство у Пласті, навчання у Кракові, Празі, визвольні змагання, міжвоєнний Львів, Другу світову війну та про становлення його як композитора та диригента.

Спогади у цій книзі подано у хронологічному порядку, загалом у ній 10 розділів. Видання проілюстроване 350 фотографіями з родинного архіву Миколи Колесси, чимало з них вперше публікуються.

Нагадаємо, Микола Колесса (1903-2006) – композитор та диригент, Герой України, Народний артист України, академік АМУ, лауреат Державної премії України ім. Т.Шевченка, професор та ректор Вищого державного музичного інституту ім. М.Лисенка, диригент симфонічного оркестру Львівської філармонії, диригент Львівського театру опери та балету, художній керівник і головний диригент хорової капели «Трембіта».


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X