Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Книга Форуму-2015. Роман Яців. Роберт Лісовський (1893-1982)

Вівторок, 01 грудня 2015 - 11:00

Книга Романа Яціва «Роберт Лісовський (1893-1982)» отримала відзнаку від малого журі літературознавців. Видана вона у видавництві «Апріорі».

Роберт Лісовський – видатний художник, педагог і культурний діяч, а ще він був одним з найкращих книжкових ілюстраторів, з ним хотіли співпрацювати видавництва у всій Європі.

Він був автором символіки відомих українських національно-патріотичних організаційта культурних інституцій у Львові, ПразітаЛондоні.

Книга львівського мистецтвознавця Романа Яціва – це монографія, присвячена Роберта Лісовького, яка буде цікава не тільки мистецтвознавцям, а й історикам, культурологам, видавцям.

Передмова до цього видання – це розповідь доньки художника Зої Лісовської-Нижанківської, в якій йдеться про історичні та побутові чинники формування особистості Роберта Лісовського.

В основних розділах книги розповідається про етапи творчої біографії мистця – від родинного середовища у Кам’янському, навчання у Миргороді та Києві, активної творчої діяльності у Львові, Берліні, Празі, Римі, Лондоні.

Видання проілюстровано найбільш знаковими творами Роберта Лісовського, фотографіями з родинного архівуЛісовських-Нижанківських, деякі з них публікуються вперше.


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X