Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Книги Форуму 2015: Котлобулатова І. Львів на фотографії-3. Львів’яни

Пʼятниця, 13 листопада 2015 - 13:00

У третій книзі історика та краєзнавця Ірини Котлобуланової – 260 портретних фотографій, більша частина їх публікується вперше.

Альбом з серії «Львів на фото», який вийшов у видавництві «Центр Європи» – у переліку переможців конкурсу «Книга Форуму-2015».

Ірина Котлобуланова зібрала портрети визначних постатей, які мешкали у Львові  у різні часи та були різних національностей, дотримувались різних політичних поглядів, але брали активну участь у розвитку міста.

Це міські чиновники та парламентарі, вчені, інженери, митці, архітектори, засновники бібліотек та музеїв, підприємці.

Серед авторів світлин – фотографи кількох поколінь, не тільки професіонали, а й аматори. Найстарша фотографія, яка вміщена в альбомі, датується 1844 роком. Коментарі до фото подаються у книзі двома мовами – українською та польською.

У першому томі з цієї серії було розміщено фотографії найвизначніших об’єктів міста, а також світлини зі свят та буденних подій львів’ян. 330 фотографій вміщено у цій книзі, 20 з них були опубліковані вперше.

Другий том присвячений історичній спадщині Львова, у ньому опубліковано 290 фотографі Львова, на який зображено об’єкти, яких вже немає.


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X