Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Книги Форуму 2015: Митрополит Андрей Шептицький. Пастирські послання

Середа, 11 листопада 2015 - 10:00

Над зібранням пастирських послань Митрополита Андрея Шептицького працювали понад 20 років.

Журі конкурсу «Книга Форуму 2015» відзначили цю працю і внесли цього року у список 18 найкращих.

Упорядники чотирьохтомника: Оксана Гайова та Роман Тереховський, члени редакційної колегії: Михаїл Гринчишин, Богдан Дюзах, Гліб Лончина, Рафаїл Турконяк, Роман Тереховський, Оксана Гайова, Михайло Перун, Ігор Смольський, Надія Франко, а також ще чимало осіб були причетні до цього проекту – перекладачі, науковці, художники.

Вийшло це зібрання у львівському видавництві «Артос».

«Його послання – не тільки прецінна духовна спадщина, але в них маємо живі й актуальні дороговкази для християнського українського народу. Послання ті не зістарілися. Це пророчі поучення, які залишаться живими на довгі часи. Читаючи їх, відчуваємо їхню свіжість і живучість»  – написав у передмові до першого тому покійний Михаїл Гринчишин, Апостольський Екзарх українців Франції, Швейцарії та країн Бенілюксу, який десятиліття працював над цим зібранням.

Пасторські послання Шептицького адресовані не тільки духовенству, а й молоді, інтелігенції, українцям за кордоном, держслужбовцям, полякам греко-католицького обряду, культурним діячам.

Митрополит Андрей Шептицький загалом видав 250 послань, які були написані у період з 1899 по 1944 роки.

До чотирьохтомника увійшли не тільки послання, а й листи, статті, доповіді, декрети та звернення, які зберігаються в українських та закордонних архівах.

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X