Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Книги Форуму 2015: Оксана Пасіцька. Львів і львів’яни: український соціум та промисел (20–30-ті рр. ХХ ст.)

Вівторок, 10 листопада 2015 - 12:00

Цьогорічне журі конкурсу «Книга Форуму 2015» назвали однією з 18 найкращих книг, які надійшли на конкурс – історичне дослідження Оксани Пасіцької Львів і львів’яни: український соціум та промисел (20–30-ті рр. ХХ ст.).

Книга, яку видав Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України буде цікавою перш за все історикам.

У монографії досліджено українське суспільство міжвоєнного Львова. Зокрема розглянуто українське робітництво як окрему етносоціальну верству населення в контексті суспільно-економічного розвитку Львова.

З’ясовано динаміку чисельності та зайнятості робітників-українців у 1920 –1930-х роках. Проаналізовано широкий комплекс питань, пов’язаних із становищем найманих працівників (вишкіл робітничих кадрів, умови праці та побуту, соціальні виступи, організаційний рух, політичні орієнтації). Висвітлено розвиток українського промислу у Львові, зокрема створення та діяльність економічних осередків, підприємств.

У монографії подано алфавітний покажчик українських підприємств, а також фотографії, які ілюструють соціально-економічний розвиток тогочасного українського Львова.

У 2015 р. монографія здобула 2 місце у номінації наукова література в рамках конкурсу на фінансову підтримку україномовного книговидання Львівської міської ради.

Фрагменти монографії розміщено на сайті Інституту українознавства ім. І. Крип’якевича


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X