Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Книга Форуму 2015: Мар’яна Князевич. Шустрик

Пʼятниця, 06 листопада 2015 - 11:00

«Такукнижку не гріх подарувати тому, хто робить перші спроби самостійного читання».

Ця рубрика присвячена книгам, які надійшли на конкурс «Книга Форуму 2015». Шукаємо відгуки у пресі, серед читачів, літературних критиків, а також ще раз нагадуємо що цікавого видали цього року в Україні.

Улюблене видавництво українців від 2 до 102 років «А-ба-ба-га-ла-ма-га» підготувало до цьогорічного Форуму черговий шедевр, який відзначило журі конкурсу «Книга Форуму 2015» і назвало однією з 18 найкращих книг.

Авторка «Шустрика» – Мар’яна Князевич, над книгою як редактор також працював відомий дитячий письменник Сашко Дерманський. А намалював ілюстрації до цієї історії Іван Сулима.

З анотації:

«Мама Лиска завжди застерігала маленького Шустрика: «Ніколи-ніколи не виходь з дому сам, адже в лісі, а надто за лісом, де живуть дволапі, повно небезпек...» Але хіба лисеня, яке назвали Шустриком, може всидіти вдома, коли довкола така краса? Допитливий Шустрик, прагнучи зробити мамі приємну несподіванку, втрапляє у велику халепу...

У захопливій і повчальній казці, яку написала Мар’яна Князевич за участі Сашка Дерманського, ти також познайомишся з песиком Ривком, гусаком Ціцероном, великим сімейством Зайкоцьких та іншими героями».

«Дотепна і – що важливо для батьків – повчальна казка про лисячу родину й маленьке жваве лисяче дитинча, чиє ім’я промовляє саме собою – Шустрик. Книжка поповнює колекцію мудрих лисячих історій, де вже є і «швед» Людвіґ Хитрий Яна Улофа Екгольма, і «українець» Вертихвіст Валентини Вздульської. Багаті й зворушливі ілюстрації Івана Сулими, великий формат видання – таку книжку не гріх подарувати тому, хто робить перші спроби самостійного читання».

Ольга Куприян. Інсайдер

ababahalamaha.com.ua


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X