Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Арт економі

 

Володимир Хоменко
Звенигородщина словник-довідник
Ціна на Форумі видавців 100 гривень
Словник-довідник розповідає про історичні події на теренах Звенигородщини з давніх часів до наших днів, про населені пункти, підприємства, установи, заклади, організації тощо, про відомих людей краю.
Адресовано видання вчителям та учням, працівникам культури, широкому загалу читачів.
О.Б. Кухарская, А.А. Подлипская, А.Н. Чиркин
Оценка прав на объекты интеллектуальной собственности. Метод освобождения от роялти
Ціна на Форумі видавців 180 гривень
В книге рассмотрены правовые, организационные и методологические вопросы оценки прав на объекты интеллектуальной собственности в рамках применения одного из наиболее распространенных в практике оценки методов – метода освобождения от роялти. Широкий круг вопросов, касающихся проблем правовой охраны и передачи прав интеллектуальной собственности, проанализирован применительно к отечественным условиям. Рассмотрена нормативно-правовая и методологическая база проведения оценки. Особое внимание уделено вопросам определения ставки роялти. Приведены примеры оценки стоимости прав пользования изобретениями, знаками для товаров и услуг, а также оценки упущенной выгоды. Издание предназначено для правообладателей интеллектуальной собственности, руководителей предприятий, практикующих оценщиков, а также всех, кто интересуется и стремится разобраться в процессе и результатах оценки прав на объекты интеллектуальной собственности, нематериальных активов и бизнеса. 
 
Кудрявцева Олена
Конституційно-правові основи захисту прав дитини в Україні
Ціна на Форумі видавців 90 гривень
Монографію присвячено дослідженню проблем конституційно-правових основ захисту дитини в Україні. Розкриваються сутність і зміст категорій "конституційні права дитини" та "конституційно-правові основи захисту прав дитини", висвітлюється генезис утвердження основних концептуальних підходів до питання захисту конституційних прав дитини у правовій доктрині та практиці України. Виявляються особливості методології дослідження конституційно-правових основ захисту прав дитини. Запропоновано визначити на законодавчому рівні правовий статус насцитуруса (ненародженої дитини), а також підготовлено інші пропозиції щодо вдосконалення Конституції та законів України у частині, що стосуються прав захисту в іншій країні.
   

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X