Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Брама-Україна

Валерій Макеєв
100 днів полону, або позивний 911
Ціна на Форумі видавців  30 грн.
Книга-сповідь волонтера, який пройшов воєнний Схід України й опинився за ґратами у підвалі, де не діють жодні закони і правила, а все будується винятково на людських стосунках. Це документальна розповідь про паралельний вимір, який існує в нашому світі за кілька сотень кілометрів. Жорстокі ополченці, російські десантники, психологічні допити, приниження, катування — мало хто після цього виживає. Але він вижив і... написав про це. Дискусійно, суперечливо, нетипово, але чесно. 
Видання для тих, хто хоче жити у власній щасливій країні.
Василь Симоненко
"Провесінь надій"
Ціна на Форумі видавців  60 грн.
Поетична довершеність Василя Симоненка разом із творчим баченням юних художників Черкащини утворили унікальне видання «Провесінь надій». Літературна спадщина поета дала змогу укласти окрему збірку для шкільної аудиторії. Його зачарування світом, залюбленість у рідну мову й Батьківщину, чуттєва й виклична лірика, життєствердна поезія у поєднанні з художньою інтерпретацією – усе це на сторінках книги.  
Незмінний життєлюб Василь Симоненко прожив лише 28 років, але за цей час устиг виписати свою неповторну філософію буття. Пошуки себе, свого місця у часі й просторі, сенсу життя – це глибинний зміст усіх віршів поета, тому його тексти такі доречні й потрібні сьогодні.   
Книга «Провесінь надій» побачила світ завдяки міській програмі Грантів в галузі культури. 
Ідея створення книги ілюстрованої роботами юних художників виникла в 2013 році як результат багаторічної співпраці Черкаської обласної громадської організації «Світовид» та Обласної бібліотеки для юнацтва ім. Василя Симоненка і втілилась у літературно-мистецьку програму «Двома шляхами до єдиного образу». У межах програми відбулись лекції, майстер-класи, зустрічі з письменниками та художниками й декілька творчих конкурсів. 
У конкурсі «Я – ілюстратор» за мотивами творів Василя Симоненка творили учні та студенти мистецьких навчальних закладів Черкас віком від 14 до 18 років. На розгляд конкурсної комісії надійшло 93 роботи від 77 учасників. До книги ж увійшло — 49.
Нова збірка, безумовно, буде достойним дарунком до 80-річчя Василя Симоненка й приверне увагу до творчості поета юних українців і широке коло поціновувачів поезії та образотворчого мистецтва.

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X