Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Меценат

ПОТРІБНІ МЕЦЕНАТИ!

Книжковий Форум видавців у Львові - найпомітніша подія на культурній мапі Львова - міста, що має поважну традицію меценатства. В епоху Ренесансу обличчя міста буквально творив Костянтин Корнякт - грецький купець, шляхтич, громадянин Львова. Він був одним із найбагатших міщан в історії міста, і частину своїх багатств щедро фундував на зведення будівель, які зараз носять його ім’я. Графи Станіслав Скарбек і Войцех Дідушинський не жаліли своїх коштів і зусиль на підтримку таких модерних проектів як театр і музей. Ще однією постаттю, внесок якої важко переоцінити, є меценат Андрей Шептицький. Він, як ніхто інший, розумів, що без створення нових музеїв, бібліотек, гімназій, художніх шкіл розвиток української культури є неможливим. 
 
На жаль, сьогодні меценацтво для багатьох виглядає анахронізмом. Але це не так. Світ стрімко змінюється, і все ж залишається книгоцентричним. Форум видавців у Львові - це унікальний комплекс виставкових, ярмаркових, просвітницьких заходів, мистецьких та культурних акцій, скерованих якраз на сприяння творенню в Україні цивілізованого книжкового ринку та піднесенню престижу української книги в суспільстві. Тому ми звертаємося до усіх, хто має можливість і бажання матеріально нас підтримати на безкорисливих засадах.
 
Громадська організація «Форум видавців»
Наші контакти
 
Робімо спільний внесок у будівництво культури нашої країни й цивілізованої нації!

comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X