Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Результати опитування

Середа, 29 квітня 2015 - 11:01

Нещодавно ми провели опитування серед наших прихильників в Фейсбуці.  Нам надійшло 654 відповіді, які ми ретельно проаналізували. Найважливішим для нас були відкриті питання про те, що би вам – відвідувачам – хотілося змінити в організації Форуму. Ми категоризували ваші відповіді та прокоментували найпопулярніші зауваження.

Опитувальник ми робили своїми силами без додаткових консультацій соціологів. Ми не ризикуємо використовувати кількісні дані цього опитування для подальшого планування роботи, зате нам неабияк допомогли “живі” слова з ваших анкет.

Хоча деякі цифри дослідження виглядають правдивими. Наприклад, в середньому один відвідувач Форуму купує шість книжок на суму 376 гривень і відвідує 5 подій, дві з яких в палаці. Це подібно на вас?

Ми вдячні вам за довіру, про що свідчить те, що 94%опитаних радять своєму оточенню відвідати Форум.  Тож в очікуванні напливу нових відвідувачів ми хочемо виправити в Форумі великі та найдрібніші промахи. Проте є речі, на які ми як організатори, громадські діячі та львів’яни не маємо жодних важелів впливу. Нижче ми подаємо найпопулярніші зауваження респондентів з нашими коментарями.

 

1. У Палаці мистецтв замало місця

Видавці, відвідувачі та ми давно вже відчуваємо брак місця. Але це те, на що ми не маємо ніякого впливу. Будівництво експоцентру у Львові наразі не планується. Окрім того Палац знаходиться в самому центрі міста, серед інших локацій  літературного фестивалю. Ми не можемо бути впевнені, що багато людей погодяться їхати на окраїну міста.

З Палацом мистецтв ми стали великими і від цього залишати його ще не приємніше.

 

2. Високі ціни на книжки

Деякі видавці, відчувши попит на Форумі, справді почали піднімати ціни, тому трапляються випадки, що вартість близька до роздрібної. На жаль, ми не можемо цього контролювати чи вчити людей як жити. Маємо лише пораду для відвідувачів: переконайтесь, що купуєте книжку у видавця, а не книготорговельної структури. У книготорговців варто купувати книжки тих видавництв, які не представлені на Форумі. За це ми їх і цінуємо.

 

3. Немає зон відпочинку

Ми працюємо над цим і цьогоріч спробуємо оптимізувати простір в Палаці та надворі

 

4. Мало реклами заходів

Під час Форуму відбувається понад 1000 подій, більшість яких організовують видавці. Тому ми не можемо гарантувати рекламу в ЗМІ та соцмережах усього. Проте на нашому заході є повна інформація про кожного учасника та подію, тож все необхідне можна знайти декількома кліками. Цього року ми спробуємо ретельніше виокремлювати ЦА та працювати з донесенням інформації.

 

5. Немає аплікації для телефонів

Нам трохи сумно, що ми отримали такі зауваження. Додаток для телефонів у нас був вже два роки поспіль. Цього року ми розкажемо про це всюди! Окрім того цього року наші друзі-партнери обіцяли зробити додаток з фільтрами на програму.

 

6. Я не встигаю на всі заходи
Проблема вибору є однією з найактуальніших в ХХІ столітті, тож вміння обирати і не жалкувати про свій вибір є незамінним життєвим навиком. Вчіться цьому на Літературному фестиваліJМи в свою чергу розробимо для вас детальніші гайди по програмі, щоб ви завжди обирали цікавий для вас захід. Кількість подій ми не зменшуватимемо, оскільки це суперечить цінностям нашої організації: всі мають право на  самопрезентацію. Ми даємо слово усім.

 

Ще раз дякуємо усім за заповнені анкети, нищівну критику, раціональні поради та слова любові. Чекаємо вас на оновленому Форумі видавців!

Користуючись нагодою, передаємо привіт тим шістьом людям, що були на Форумі 21 раз – ви наш головна мета. Дякуємо за орієнтири!

 

Результати опитування

654 респонденти заповнили анкету

72% жінок 28% чоловіків

Разом респонденти купили 3978 книжок на суму 246 017 гривень, тобто кожна людина в середньому витрачає на Форумі 376 гривень.

71% респондентів відвідують події окрім книжкового ярмарку

 

Кількість куплених книжок

0 книжок - 12%

1-3 книжки - 26%

4-9 книжок - 35%

10-20 книжок - 19%

20-60 книжок - 3%

 

Витрачені кошти

0 гривень - 11%

20-100грн - 10%

110-399грн - 33%

400-960грн - 24%

1000-2000грн - 8%

2500-5000 - 1,5%

 

Вік відвідувачів

до 16 років - 4%

17-25 років - 48%

25-35 років - 31%

36-45років - 11%

46-60 років - 5%

60+ 1%

 

Місто

Львів - 50%

Львівська обл. - 9%

Київ - 13%

Інші міста - 28%

 

Кількість відвідувань

0 разів - 7%

1-3 рази - 37%

4-7 разів - 30%

8-16 разів - 16%

17-20 разів - 1.5%

6 респондентів відвідали Форум 21 раз

 

Чи порадили б ви відвідати Форум іншим?

Так - 94%

Ні - 2%

Не дали відповіді - 4%

 

Які програми відвідують на Форумі

Літературний фестиваль - 35%

Тематичні майданчики - 15%

Благодійні акції зі збору книжок - 13%

Премія "Найкраща книга Форуму" - 11%

Дитяча програма "Книгоманія", дитячий майданчик - 9%

Акція "Третій вік: задоволення від читання" - 4%

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X