Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

На фестиваль «СлоніЯ» доведеться почекати

Понеділок, 20 квітня 2015 - 12:00

Ми зробили все, що в наших силах, щоб фестиваль відбувся. 
Але обставини поки що виявилися сильнішими і довелось скасувати «Слонію», яку ми планували на 28-31 травня. 
Нам просто не вистачило коштів на оплату всіх витрат, пов’язаних з проведенням: оренда приміщення і обладнання, охорона, реклама, друк, приїзд і проживання письменників та ілюстраторів,  витрати на анімацію, сувеніри і подарунки.  До цього ще потрібно додати кошти на те, щоб прийняти переможців всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книоманія» з 20 областей України, які багато читали, щоб перемогти і приїхати до Львова.
Львівська міська рада виділила 60 тисяч грн. і ми дуже вдячні за це. Ще тисяч 60, можливо, заплатили б видавці за участь в книжковому ярмарку. І то хтозна, бо багато з них  відмовилися через кризу. Але тим цінніша для нас підтримка «Видавництва Старого Лева»,  «Фонтан казок», «Ранок», «Навчальна книга «Богдан», «Махаон»  і нового видавництва, яке ще й назви не має. Вони не лише підтвердили свою участь, але й мали провести по кілька цікавих заходів…
Юрко  Гнатковський пообіцяв велику знижку за Палац мистецтв…
Іра Гищук   майже склала програму майстер-класів…
Гриць Семенчук  майже домовився  з найкращими письменниками…
Уляна Татух майже переконала видавців…
Марк Зархін майже  підтвердив харчування для книгоманів…
ТурАльянс майже знайшов можливість поселити письменників…
А ЧудоТур  пообіцяв покатати книгоманів на чудо-поїзді…
Але навіть враховуючи цю допомогу, плановий  кошторис перевищив 400 тисяч. Оплата за  обладнання зросла на 20%, за друк - в 2,5 рази, за охорону – на 50%, за матеріали для майстер-класів – в 1,5 – 2 рази… І навіть в борг ніхто нічого не хотів давати, все за попередньою оплатою… І книгоманів не було де поселити, оскільки в інтернаті виявилася накладка…
Але ми вже маємо план!
По перше, на Форумі видавців, 9-13 вересня буде величезна дитяча «Книгоманія». 
По друге, ми вже думаємо про те, щоб провести зимову «Слонію», як вам така ідея? На Миколая чи на зимові канікули? Чекаємо на ваші поради.
По третє, збираємо креативну команду, щоб придумати нові правила гри «Збирай слонів!». Нам хочеться, щоб гра ніколи не припинялася, а  вам?  Долучайтесь! 
Разом ми сильні. Ми переживемо складні часи і станемо сильнішими. Ми переможемо і війна закінчиться. Ми вже будуємо нашу нову Україну і збудуємо її швидко. Всі разом. Один за всіх і всі за одного!
А це трохи фото на добру згадку 
 
Олександра Коваль та команда Форуму видавців
 
 
 
 
 
 
 
 
 

comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X