Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Ніка Нікалео зустрілась зі школярами СЗШ №81

Вівторок, 13 травня 2014 - 15:27

 

Діти приємно здивували авторку. Деталі - в коментарі:

Ніка Нікалео: "Все минуло дуже добре. Єдиний нюанс - забракло часу - уроку було замало для спілкування. Що здивувало - багато дітей лишились після зустрічі поспілкуватись приватно. Несподіваний момент: вони пишуть! Одна дівчинка каже, що вже половину книжки написала. Інша пише оповідання. Ми домовились, що ці юні авторки надішлють мені на електронну пошту свої творіння. Цікаво почитати це зокрема ще й тому, що сучасне покоління зовсім не таке,  яким було наше. Вони готові показати свою творчість на-гора, вони вже думають, де можна видати книгу. Пишуть для людей, щоб хтось це бачив, міг це оцінити, а не в шухлядку. Вони прагнуть зворотного зв'язку.  А це, всього лишень, 7 клас!

Найцікавіше з заданих питань: чому важливо читати саме українську літературу, а не тільки світову? Довелось нагадати, що у класика – «і чужого научайтесь», але перш за все – «і свого не цурайтесь». А також, що вітчизняна література  дає досвід, який не дасть зарубіжна, бо там своя ментальність, культура.

Зрештою, вкотре з'ясували, що перш за все діти люблять читати про себе - книги, в яких вони бачать себе в образі героя. Фентезі, дитячі пригоди."


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X