Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Катерина Міхаліцина зустрілась із дітьми

Понеділок, 05 травня 2014 - 17:34

Письменниця відвідала львівську школу № 1 та лишилась дуже задоволеною після зустрічі із дітьми.

 «Діти були чудесні, як, зрештою і завжди. Це були другокласники та першачки школи №1, що на Сихові. Вчителі правильно налаштували їх на зустріч – все вдалося весело, гамірно й пізнавально. Спершу ми порозмовляли про те, як роблять книжки. Я вислухала дитячі версії, приміром, про те, що вірші треба акуратним почерком переписати на чистовик  Потім ввімкнула «серйозну тітоньку» і спробувала пояснити, як то насправді відбувається і скільки людей бере участь у творенні доброї книги, на прикладі рідного «Видавництва Старого Лева», про авторів, ілюстраторів, редакторів, дизайнерів, друкарів і т.д. Далі ми гуртом вивчали мою книгу «Бабусина господа»: діти вибирали з неї вірші за змістом (він же там не простий, а чарівний – не букви/назви, а картинки, тому легко вибрати тваринку і вигукнути, на якій сторінці вона живе), а вже я читала. Вірш про сердитих кіз та свинку-хвотомодель – навіть по кілька разів, на біс. І ще – ми розмовляли. Не лише про те, хто в кого і як живе, а й про піклування, читання, мандри й походи до книгарні. А ще – про уважність до всього, що відбувається поряд. Бо саме такі зустрічі – читання-розмовляння, коли слухаєш, запитуєш і вчишся навзаєм, – залишають найглибший слід.»

Також Катерина Міхаліцина розповідала про дитячий фестиваль СЛОНіЯ, який відбудеться незабаром. Діти пообіцяли, що обов’язково його відвідають. 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X