Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Триває Читацький марафон (розклад і звіти з подій)

Середа, 14 травня 2014 - 11:27

28 квітня у 60 львівських школах та бібліотеках розпочався Читацький марафон. Відомі українські письменники читатимуть для дітей свої книжки, згадуватимуть дитинство та відповідатимуть на найрізноманітніші запитання слухачів. Також в бібліотеках проходитимуть презентації книжок, літературні дегустації, книжкові лото та інші атракції для дітей та їхніх батьків.

Читацький марафон цього року триватиме до 14 травня і передуватиме 8 дитячому фестивалю у Львові «СЛОНіЯ». Серед письменників, які читатимуть з дітьми – Мар’яна Савка, Маріанна Кіяновська, Галина Крук, Дара Корній, Ілько Лемко, Галина Вдовиченко, Юрко Кучерявий, Оксана Думанська, Роман Лубківський, Ігор Калинець.

Читацький марафон проводиться з 2008 року у школах, бібліотеках і дитячих садочках. За цей час у 135 закладах відбулося 482 зустрічі зі 103 письменниками зі Львова, Тернополя, Івано-Франківська, Ужгорода, Києва. Всього за всі роки в зустрічах взяло участь понад 18 тисяч львівських школярів. Також у 2010 і 2011 році були видані інформаційні альманахи про сучасних львівських письменників. З 2008 по 2012 рік, також відбувались експрес-опитування читацької компетенції школярів

 

Розклад зустрічей з письменниками у школах Львова

Розклад зустрічей з письменниками у бібліотеках Львова

 

Про зустрічі:

НІКА НІКАЛЕО ЗУСТРІЛАСЬ ЗІ ШКОЛЯРАМИ СЗШ №81

ЛІТЕРАТУРОЗНАВСТВО В ШКОЛАХ ВІД ДАНИЛА ІЛЬНИЦЬКОГО

ОКСАНА ДУМАНСЬКА ЧИТАЛА З ДІТЬМИ

КАТЕРИНА МІХАЛІЦИНА ЗУСТРІЛАСЬ ІЗ ДІТЬМИ
 
МАР'ЯНА САВКА ВІДВІДАЛА ЛЬВІВСЬКУ ШКОЛУ-ГІМНАЗІЮ "ЄВШАН"
 
ГАЛИНА КРУК ЗУСТРІЛАСЬ З ДРУГОКЛАСНИКАМИ
ВІДБУЛАСЯ ПЕРША ЗУСТРІЧ В РАМКАХ "ЧИТАЦЬКОГО МАРАФОНУ".
 

 

 


comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X