Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2014"

Понеділок, 03 лютого 2014 - 00:00

28 січня стартує Всеукраїнський конкурс дитячого читання "Книгоманія-2014". Учні 6-8 класів змагатимуться за звання найкращого читача України.

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2014» – це чудова нагода виграти подорож до Львова на Міжнародний дитячий фестиваль у травні і відвідати безліч цікавих подій. Під час фестивалю переможці конкурсу мають насичену програму зустрічей з письменниками, конкурсів, квестів та інших розваг.

ПОВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОНКУРС НА САЙТІ KNYGOMANIA.COM

Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія-2014» є відкритим і проводиться як творче змагання дітей в усіх адміністративно-територіальних одиницях України, де є загальноосвітні навчальні заклади ІІ ступеня та/або бібліотеки.
Всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія» проводиться з 2002 року. Участь можуть брати усі охочі учні 6, 7, 8 класів. Головною метою конкурсу є заохочення дітей до систематичного читання художньої літератури, а також підвищення соціального значення бібліотек.
 
Під час Конкурсу учасники читають книжки і нотують прочитане у спеціальних щоденниках. Переможцями стають діти, які зможуть цікаво і грунтовно переказати і проаналізувати зміст прочитаних книг.
 
 «Книгоманія-2014» – це:
Чудова нагода долучитись до наймасштабнішого конкурсу дитячого читання в Україні.
Можливість проявити себе у громадській діяльності.
Нові цікаві і корисні знайомства з журналістами, видавцями, бібліотекарями, педагогами, письменниками України.
Можливість виграти подорож до Львова на Міжнародний дитячий фестиваль у травні і відвідати безліч цікавих подій.
 
Конкурс проводиться в три етапи: 
1-й етап (28 січня – 28 лютого) проводиться в дитячих і/або в сільських бібліотеках.
2-й етап (1 березня – 23 березня) міський/районний.
3-й етап (24-30 березня) обласний.
 
Переможці 1 і 2 етапів здобувають звання відповідно «Найкращий читач бібліотеки» і «Найкращий читач району/міста». Переможці 3 етапу отримують звання «Найкращий читач України» і головний приз – поїздку до Львова на Фестиваль дитячого читання «Книгоманія», котрий є складовою Міжнародного дитячого фестивалю. Під час фестивалю Книгоманія переможці конкурсу мають насичену програму зустрічей з письменниками, конкурсів, квестів та інших розваг.

 

*Ми завжди наголошували, що "Книгоманія" є всеукраїнським конкурсом, і ми справді заохочуємо до його організації усі бібліотеки України. Натомість, з об'єктивних причин, у цьому році від проведення "Книгоманії" відмовились Обласні бібліотеки для дітей КіровоградськоїЛуганськоїСумськоїКиївської областей та м. Києва.

comments powered by Disqus
До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Схожі новини

Всі новини
X