Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Результати опитування

Середа, 29 квітня 2015 - 11:01

Нещодавно ми провели опитування серед наших прихильників в Фейсбуці.  Нам надійшло 654 відповіді, які ми ретельно проаналізували. Найважливішим для нас були відкриті питання про те, що би вам – відвідувачам – хотілося змінити в організації Форуму. Ми категоризували ваші відповіді та прокоментували найпопулярніші зауваження.

КУЛЬТУРА VS ПРОПАГАНДА: ЦЕНЗУРА

Пʼятниця, 17 квітня 2015 - 10:00

  21 квітня у рамках проекту «Культура vs пропаганда», організованого ГО «Форум видавців», Фундацією Дарини Жолдак за підтримки FEDORIV Hub, відбудеться дискусія, що стосуватиметься широкого кола питань, об’єднаних темою «Цензура». Дискутуватимуть: СОНЯ КОШКІНА, шеф-редактор інтернет-видання LB.ua, та ОЛЕКСАНДР РОЙТБУРД, художник, один із сучасних лідерів громадської думки. Модеруватиме дискусію журналіст, автор та ведучий програм на телеканалі ZIK ОСТАП ДРОЗДОВ.

Опитувальник для відвідувачів

Середа, 08 квітня 2015 - 14:00

Друзі, ми запустили опитування про наш найбільший захід  -  Форум видавців у Львові. 
Просимо заповнити його усіх наших відвідувачів чи учасників. У відповідях ви зможете вказати на всі позитивні та негативні сторони Форуму.  Заповнення анкети не займе більше п'яти хвилин, а нам це допоможе зробити п'ятиденний захід зручнішим, зрозумілішим та цікавішим. Опитування є анонімним. Анкета можна заповнити за посиланням http://goo.gl/forms/91U0Pm5Q4x  або нижче. Дякуємо за підтримку!  

«Культура vs пропаганда»: Блогосфера.

Середа, 01 квітня 2015 - 03:00

8 квітня у рамках проекту «Культура vs пропаганда», організованого ГО «Форум видавців», Фундацією Дарини Жолдак за підтримки FEDORIV Hub, відбудеться чергова дискусія. Її тематичне поле – блогосфера. Учасниками дискусії стануть люди, відомі своєю активністю в інтернет-просторі, - Krus Krus (Олександр Барабошко) та Сергій Дідковський. 

До форуму залишилось

Новини

Всі новини
X