Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

"Українська книга": домовляємося про реформи чи палимо шини?

Середа, 14 травня 2014 - 11:35

Після Революції Гідності суспільство перебуває в очікуванні змін. Для структурних ще пройшло замало часу, та й напружена ситуація на сході відволікає очільників країни, але якісь невеликі кроки деякі міністерства, - освіти, культури, - вже зробили. А от в Держкомтелерадіо все по старому, принаймні якщо говорити про державне замовлення за програмою «Українська книга», результати якого були нещодавно оприлюднені і відразу викликали бурхливе обговорення в соцмережах.

Триває Читацький марафон (розклад і звіти з подій)

Середа, 14 травня 2014 - 11:27

28 квітня у 60 львівських школах та бібліотеках розпочався Читацький марафон. Два тижні відомі українські письменники читатимуть для дітей свої книжки, згадуватимуть дитинство та відповідатимуть на найрізноманітніші питання слухачів. Також в бібліотеках проходитимуть презентації книжок, літературні дегустації, книжкові лото та інші атракції для дітей та їхніх батьків.

Львів подав заявку на отримання титулу «Місто літератури ЮНЕСКО»

Середа, 14 травня 2014 - 10:30

Львівська міська рада та Інститут міста спільно із діячами культури та громадськістю підготували заявку на участь міста в конкурсі від ЮНЕСКО, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Стали відомі переможці премії "Смолоскипу"

Середа, 14 травня 2014 - 10:00

Премію від видавництва "Смолоскип" цього року отримав лауреат Молодої республіки поетів Лесик Панасюк. Його збірка посіла друге місце в номінації "Поезія". Разом із Панасюком цю премію розділила Євгенія Любій. Їхні збірки видавництво надрукує власним коштом.

До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Теги

ЄВРОМАЙДАН

X