Архів

Контакти

Увійти

Не хвилюйтесь, ми допоможемо вам відновити доступ! Заповніть форму нижче, щоб замовити e-mail з інформацією для відновлення доступу.

Тімоті Снайдер: Вихід для України?

Вівторок, 10 грудня 2013 - 14:00

Про те, яким є цей вихід, ми, американці, мабуть, питали себе впродовж останніх кількох днів, переглядаючи кадри побиття молодих українців й українок, які протестували проти рішення свого уряду не підписувати Угоду про асоціяцію з Европейським Союзом. Угода, яку мало бути підписано 29 листопада, відкривала Україні доступ до найбільшого у світі ринку. Проте виглядає на те – і це важливіше, – що вона давала українській молоді та середньому класу свого роду символічне запевнення: попереду – нормальне, цивілізоване европейське життя. Коли цю обіцянку не було дотримано, тисячі українців вийшли на вулиці столиці. Після того, як декілька з них постраждали під час міліцейського розгону 30 листопада, вийшли ще сотні тисяч, у Києві й у цілій країні.

На 19-й Форум видавців вже зголосилися 305 видавців та 108 письменників

Середа, 01 серпня 2012 - 13:13

 До участі у 19-му Форуму видавців у Львові на 1 серпня подано 305 заявок від видавництв та  книготорговельних  структур. «Більшість  заявок на стендові місця були подані ще до 25 червня. Виставкової площі в Палаці мистецтв  усім охочим, як і щороку, не вистачає. В списку очікування вже 15 видавництв, а заявки продовжують надходити. Трохи гірша ситуація з оплатою, видавці скаржаться, що не мають коштів, тому що дуже зменшилися продажі. Сподіваються на активність львівських читачів, які прийдуть на Форум», – коментує виконавчий директор Форуму видавців Катерина Шевченко.

Форум видавців коментує проект змін до Податкового кодексу: Українські книжки можуть подорожчати удвічі

Понеділок, 16 липня 2012 - 10:00

Олександра Коваль, президент Форуму видавців, прогнозує, що книжки  в українських книгарнях з січня 2013 року, коли буде запроваджено зміни до Податкового Кодексу, що нині ініційовані Міністерством фінансів та Державною податковою службою,  можуть подорожчати удвічі.

Тривога! Тривога! Тривога!

Пʼятниця, 13 липня 2012 - 14:07

Учора Мінфін і ДПС оприлюднили свій намір знищити останній острівець, на якому ще тримається українські мова і слово – національну книгу! В підготовленому ними проекті змін до Податкового кодексу передбачено ліквідацію з 01.01.2013 року податкових пільг для української книги і друкованих ЗМІ! В тому ганебному стані, до якого влада довела культуру, освіту, науку, видавничу справу, податкові пільги – це рятувальний жилет, який не давав останні роки потопаючій українській книзі назавжди зникнути під брудними хвилями антиукраїнської політики.

Заява Ініціативної групи «Першого грудня» у зв’язку з подіями 3 липня у Верховній Раді України

Четвер, 05 липня 2012 - 15:03

З великою тривогою ми, учасники Ініціативи «Першого грудня», звертаємося сьогодні до всього українського суспільства і кожного українського громадянина, незалежно від його походження, мови, віри чи поглядів. 3 липня 2012 року у Верховній Раді України відбувся антиконституційний «мовний» заколот. Жодна чесна людина, яка б хотіла висловити своє неупереджене слово, не знайде іншого визначення.

До форуму залишилось

Новини

Всі новини

Теги

МРП DBC Pierre Ніч поезії Translit Комікс "Ворошиловград" Контекст

X